Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 SM Xdye - Vam vsetkym :)

Goto down 
+2
goris
xdye
6 posters
AutorSpráva
xdye

xdye


Počet príspevkov : 26
Age : 34
Registration date : 03.09.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeSt november 19, 2008 10:03 pm

odporucam precitat starym, ale i novym clenom guildy ako (in memory) a nemazat, dakujem. Ved napokon par riadkov Vas nezabije:)

Tymto Vam chcem napisat ako jeden z najstarsich-prvych clenov guildyv kratkosti nieco pre Vas clenov Smile. Nebudem tu rozoberat vela veci spomeniem len niekolko... Vsetko slapalo perfektne spoznal som vela ludi a staral som sa o guildu ako som len vedel, ci uz pri obstaravani vt, ktore nam z neznamych dovodov prestalo fungovat ale ako viete nahrada sa nasla vo forme mojho stareho kanalu na esports.sk vt(ale to nebudem rozoberat)pri obstaravani ako takeho guild mena na servi alebo raidoch v starych zostavach, ktore si pamataju uz len niektori, ktori uz nehravaju (vacsina) a touto cestou ich chcem POZDRAVIT a zazelat im nic ine ako GL ci uz inde alebo v reale. Tato guilda mala svoj vytyceny ciel a to byt najlepsou PVE guildou na servri co si myslim, ze sa aj podarilo v konkurencii so SoM. Boli sme fakt vynimocny a dufam,ze aj ako guilda dlho budete Smile.
Chcem zdoraznit, ze tieto stranky budem navstevovat pravidelne a aj navstevujem uz len kvoli ludom,ktori tuto guildu zdokonalovali. Vacsiu zabavu som vo WoW nezazil ako s touto starou partou ktoru spomeniem nizsie Smile vt este nebyvalo take plne ako ho vydavate teraz, bolo tam len par ludi, ktory boli mojou oporou, no aby sa zlepsila teamplay tak sme to zaviedli pre vsetkych.

Sice nehravam uz a neviem co sa deje v g, sem tam dojdem do hry, vazim si vsetkych co ste tam teraz a co ste tam boli, ovela viac si vazim hracov s ktorymi sa poznam prostrednictvom wow uz nejaku tu dobu... spomeniem napr. marow, gish, lilian, nasersi, nex, rehox z ktorich uz vacsina v guilde nieje, tych ktorich som zabudol tak sa im dopredu ospravedlnujem, ale oni vedia kto tam patri... = toto bola zostava s ktorou sme to zacinali a ktora to vsetko drzala, ale ako vidim stara zostava teda ludia ktorych som fakt, ze respektoval, a robil s nimi pre guildu to najlepsie uz dali svoje zbohom:). Velmi ma tesi, ze guilda funguje, no potom ako som si precital Quelov topic, mi nieco povedalo, ze by som tu mal nieco napisat a nejak Vam sprostredkovat moj nazor. Velmi ma mrzi to co sa v g deje a ako to uz funguje, no zaklad guildy odisiel a treba ho nahradit novym, aby robil poriadok. Mrzi ma to co sa deje. A Quel, patri ti moj hold lebo vidim, ze ti fakt na guilde zalezalo, ako nam spominanym:) Tymto chcem povedat, ze s aktivnym hranim uz koncim a zostavam ako moralna podpora guildy. viem, ze ste si to uz vacsina vsimli, ale tymto to uz definitivne prehlasujem sam kvoli dlhej inaktivite.

samozrejme v pripade nejakych problemov ma kontaktuje ci to uz bude okolo vt, alebo chode guildy Smile rad pomozem:) ak by ste sa chceli nieco spytat mate volny priestor cez PM alebo na icq 275 519 527.

Dakujem vsetkym ktori to vydrzali citat az dokonca a dufam ze sa vsetko v g napravi.
RESPECT OLD MORTALIS-SPIRITUM MEMBERS Smile

PLAY WITH THE BEST, DYE WITH THE REST Smile
INACTIVE GUILD OFFICER XDYE
no nikdy nehovorte nikdy, ze sa stara zostava, zaklad guildy nevrati:), pretoze verte tomu, ze sa raz tak stane:) len tolko...
Návrat hore Goto down
http://www.xdye.szm.sk
goris

goris


Počet príspevkov : 88
Registration date : 08.09.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeSt november 19, 2008 11:51 pm

ja len maly odkaz pre teba Xdye: skontroluj si PM ked najblizsie prides na forum
Návrat hore Goto down
rehox




Počet príspevkov : 17
Registration date : 29.07.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeŠt november 20, 2008 12:00 am

co ho tam caka? Shocked Razz
Návrat hore Goto down
xdye

xdye


Počet príspevkov : 26
Age : 34
Registration date : 03.09.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeŠt november 20, 2008 12:01 am

k clanku - boze vidis goris teba som tam este zabudol napisat patris tam aj ty:)
Návrat hore Goto down
http://www.xdye.szm.sk
MYth

MYth


Počet príspevkov : 30
Registration date : 25.09.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeŠt november 20, 2008 9:54 am

záhadná PM Very Happy
Návrat hore Goto down
marow

marow


Počet príspevkov : 55
Age : 33
Registration date : 01.08.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeŠt november 20, 2008 4:40 pm

Nice Xdye Smile skoda jen ze sme posledni mesice nezaparili spolu Smile ..byly to skvely casy, jak si mi pomahal honorit na novy MS Very Happy nezapomenu Smile
Návrat hore Goto down
Gisho




Počet príspevkov : 38
Registration date : 15.08.2008

SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitimeŠt november 20, 2008 5:36 pm

mej se pekne a at se ti dari v zivote Smile no to taky nezapomenu jak sme honorli na novu MS pred SW a DL nas sejmul secky jednym shadow blastem...idiot...tedka sem mu podpalil pod prdeli plamen muhehehe smrad jeden maly...nech sa mu paci blbeckovi...


Good Luck to you, Xdye Wink

We´ll never forget you Smile


( Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





SM Xdye - Vam vsetkym :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: SM Xdye - Vam vsetkym :)   SM Xdye - Vam vsetkym :) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
SM Xdye - Vam vsetkym :)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: General-
Prejdi na: