Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 mother down - screeny

Goto down 
+6
Lili
goris
Nexo
Kuchy
Gorgy
xdye
10 posters
AutorSpráva
xdye

xdye


Počet príspevkov : 26
Age : 34
Registration date : 03.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:32 pm

takze tu mate screeny, mother is down Wink nexovi akurat padol net :DDD
wipli sme na nej myslim ze 6x ale slo nam to dobre... pri jednom wipe mala dokonca 50k hp! co bola dost, ze skoda, problemy robili aj elity, ktore sa nam z bt prehanali k matke co bolo dost neprijemne, ale ako viete MS sa len tak nevzda a tu to mate potvrdene Razz dakujem za tento krasny raid, ktory bol premna poslednym ako som pisal, ze bude, ale aj velmi nice! Razz GG~

www.xdye.szm.sk/wowmatka.jpg
www.xdye.szm.sk/wowmatka2.jpg

mam este par ak chcete aj tie tak napiste pm...

Xdye
Návrat hore Goto down
http://www.xdye.szm.sk
Gorgy




Počet príspevkov : 10
Registration date : 20.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:38 pm

Kamo co si to za člověka Very Happy po takovym nařez raidu to zabalit? Very Happy no to je jedno Very Happy rozhodně byl to pradni masakr Smile sice to trvalo dlouho ale paradni atmosfera spoluprace a skvěly vykony pomohly k tomu že jsme konečně tohohle bose dali Smile loot jsme neměli nexo to ani neviděl Very Happy (chudak by mě kleplo to davat tri hodiny a pak nevidet vysledek Very Happy) ale každopadně AAA+ raid Smile
Návrat hore Goto down
xdye

xdye


Počet príspevkov : 26
Age : 34
Registration date : 03.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:41 pm

no kamo, uz som to tu pisal nizsie v general Smile, wow premna skoncilo na par mesiacov urcite Wink ale krasa...
Návrat hore Goto down
http://www.xdye.szm.sk
Kuchy

Kuchy


Počet príspevkov : 16
Registration date : 25.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:43 pm

krasny raid, krasna zohranost, nebyt tych elit ta tolko wipov by nebolo no Twisted Evil .
Ja za seba velmi moc dakujem na raid a pravdepodobne ma to presvedcilo ze asi pobudnem na kryhe zase o nieco dlhsie pirat

Inac najviac sa mi pacilo ze sa pekne ukazalo ze je uz len malo ludi v guilde ktory tu boli pre itemy (chvalabohu uz leavli abo boli kicknuty). Loot sme nemalo lebo bidakovi nexovi padol netik Very Happy ale nikto sa nestazoval. A konecne ste tak brutalne nevrieskali do VT ked padla ....

Hej nexo a to teraz ty budes mat DKP? Razz Very Happy
Návrat hore Goto down
Nexo
Admin
Nexo


Počet príspevkov : 83
Registration date : 29.07.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:52 pm

a nexo je tu xD a nexo DKP mat nebude a nexo veelmi hresil a nexo sa teraz boji ze ho guilda zjebe a nexo gratuluje a nexo vie ze sa nezrusi guilda Smile

ste super Smile
Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com
Nexo
Admin
Nexo


Počet príspevkov : 83
Registration date : 29.07.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:53 pm

a xdye, na tie dolezitejsie raidy by si mohol chodit Smile prosiim Smile
Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com
Nexo
Admin
Nexo


Počet príspevkov : 83
Registration date : 29.07.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:56 pm

inak som mal poriadnu smolu, 6x sme wipli a pri poslednom uspesnom pokuse mi vypadne net.

aspon som bol s nihaom na drááte Very Happy
Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com
xdye

xdye


Počet príspevkov : 26
Age : 34
Registration date : 03.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeŠt november 20, 2008 11:59 pm

este porozmyslam nad tym lebo je malo casu Wink ale dik Smile
Návrat hore Goto down
http://www.xdye.szm.sk
Gorgy




Počet príspevkov : 10
Registration date : 20.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 12:16 am

Jn nexo přišel jsi o druhou nejlepší čast Smile ale nejlepší bylo těch 50 K HP Very Happy to se mi teda ještě nestalo
Very Happy
Návrat hore Goto down
goris

goris


Počet príspevkov : 88
Registration date : 08.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 3:16 am

mother down - screeny Gj-O2F4c

gratz Smile
Návrat hore Goto down
Lili




Počet príspevkov : 45
Registration date : 15.08.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 10:21 am

krista do pici, ja to vsetko rozjebeeem aaaa Sad kua som musel s rodinou na taku jeblu oslavu dpc... kua tak to gratz Sad
Poslednou dobou mam toho vela a nic nestiham, tento tyzden sa musim vysporiadat s rozchodom s holkou, stratou najlepsou kamoskou, troska som musel byt aj s kamosmi aby mi zagratulovali k narodkam a vcera som musel ist s rodinou Sad dpc dpc, jaaaaj, jak ma to vsetko sere... dpc dufam ze na buduci raid uz budem absolutne volny...


Naposledy upravil Lili dňa Pi november 21, 2008 2:18 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
walz

walz


Počet príspevkov : 17
Registration date : 18.10.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re:   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 11:48 am

Neni co dodat,gratuluju vsem :-)
Ale pro me zatim nejtezsi PLNE zdolany boss zustava Void Reaver Very Happy
Návrat hore Goto down
Arathion

Arathion


Počet príspevkov : 13
Age : 29
Location : State of Quel Thalas (PO)
Registration date : 15.08.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 3:24 pm

Nexo : (konštruktívna kritika) existuje aj Edit Very Happy
Inak Gz, mňa to tiež nasralo že na takom dôležitom raide som musel off..mno čo už rodinu si nikto nevyberá Smile
Návrat hore Goto down
Nexo
Admin
Nexo


Počet príspevkov : 83
Registration date : 29.07.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 3:32 pm

som chcel aj napisat, ze sry ze som nepouzil edit, ale som si myslel ze ma nikto nezdrbe Very Happy
Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com
Kuchy

Kuchy


Počet príspevkov : 16
Registration date : 25.09.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 4:10 pm

a sak nikomu to nevadilo Wink
Návrat hore Goto down
Anvil king

Anvil king


Počet príspevkov : 8
Age : 35
Registration date : 09.11.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 6:51 pm

kedze MS sa uz definitivne zmazala wipom,ja len chcem zablahozelat k matke..bol som na 1.wipe a prebijal som sa tam s vami a bolo to super aj tak...je mi luto ze som neostal ale dal som len priestor dalsim dobrym hracom guildy....dufam ze sa na Fw s niektorymi este stretnem aj ked s toho mozno bude honor:D:D:Dchcem len povedat ze to co som zazil v MS je jednou z veci ktoru si budem pametat dlho a na ktoru budem spominat....vsetkym vam dakujem ze som mohol zazit nieco take..
Návrat hore Goto down
walz

walz


Počet príspevkov : 17
Registration date : 18.10.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re:   mother down - screeny Icon_minitimePi november 21, 2008 7:38 pm

Podle toho,co sem slysel guilda bude,ale v jiny podobe... affraid

Btw,podpis uz predpovida co budu az pojede kryha Very Happy
Návrat hore Goto down
deadwale




Počet príspevkov : 2
Registration date : 10.11.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeNe november 23, 2008 2:04 am

no ako naj bolo tych 50k HP to som nadaval jak prasa:D:D oco na mna krical ze co to robim:D dufam ze take zazitky budu aj teraz po wipe v novej Petovej guilde tesim sa Razz Mazlik draenei shaman ziadny equip:D:D Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Nexo
Admin
Nexo


Počet príspevkov : 83
Registration date : 29.07.2008

mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitimeUt december 09, 2008 10:12 am

Myslim si ze podla mnohych bol tento raid legendarny Smile ci sa to uz tykalo bugov servera(tolko bugov na 1 kope som este nevidel) alebo v mojich nervoch (na VT som sa krotil xD) ale verte mi, dodnes na tento legendarny a zaroven aj posledny raid Mortalis Spiritum, ktory ostal bez lootu (nebite ma xD) nezabudnem Smile
Boli sme super no Smile A ja verim ze este niekedy sa vsetci spolu stretneme a rozdrvime Arthasa Very Happy
Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com
Sponsored content





mother down - screeny Empty
OdoslaťPredmet: Re: mother down - screeny   mother down - screeny Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
mother down - screeny
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: General-
Prejdi na: