Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 NOVÁ STRÁNKA GUILDY

Goto down 
+4
Quel
rock35
goris
Nexo
8 posters
AutorSpráva
Nexo
Admin
Nexo


Počet príspevkov : 83
Registration date : 29.07.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 12:23 am

Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com
goris

goris


Počet príspevkov : 88
Registration date : 08.09.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 3:11 am

co robi ten Chromaggus medzi uspechmi ? Smile

alebo mi nieco uslo ?
Návrat hore Goto down
rock35

rock35


Počet príspevkov : 11
Age : 32
Registration date : 19.10.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 10:38 am

Goris tam je viac chyb ako len ten chromag,aj u tych popisov clasov su chyby a nie male,vcera vecer som o tom hovoril s nexom,napr: ked sa pozries na priesta a precitas si slabiny to stoji za to. Very Happy
Návrat hore Goto down
Quel

Quel


Počet príspevkov : 50
Age : 34
Registration date : 24.09.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 10:54 am

mage slabiny "Je velice zranitelný v určitých situacích" vááážně ?? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://mortalis-spiritum.guildmmorpg.com/
Kuchy

Kuchy


Počet príspevkov : 16
Registration date : 25.09.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 1:27 pm

keby trebalo s strankou abo grafikou na strankukusa pomost ta sa mozem posprtat Razz
Návrat hore Goto down
Lili




Počet príspevkov : 45
Registration date : 15.08.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 2:13 pm

hh no ja neivem ludia, ale mne sa ta stranka hned na prvy pohlad zapacila Smile vsak jasne , este treba dorobit par detailov a bude to super... DAKUJEME autorovi stranke
Návrat hore Goto down
goris

goris


Počet príspevkov : 88
Registration date : 08.09.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 2:41 pm

A je to tu zas ! Very Happy

Lilianov pozitivny pristup Smile
aspon niekto Smile
Návrat hore Goto down
Zjedols




Počet príspevkov : 6
Registration date : 12.10.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 2:58 pm

aj ja chvalim:Dlebo som v jednom screene uplne vpredu takmer:D:Dtakze dobra stranka no naozaj:)
Návrat hore Goto down
Arathion

Arathion


Počet príspevkov : 13
Age : 29
Location : State of Quel Thalas (PO)
Registration date : 15.08.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 3:21 pm

Pekne to vyzerá len by bolo fajn kebyže sa tam pridalo bio membrov od ranku Marshal a viac.
Chválim Razz
Návrat hore Goto down
Lili




Počet príspevkov : 45
Registration date : 15.08.2008

NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitimePi november 21, 2008 5:27 pm

ale vsak dpc, pozriem ze nova stranka - poviem si , ty vole ten chlapik si neda pokoj a stale musi pre nas nieco stvarat aj ked ho niekedy poriadne serieme Very Happy pozriem na stranku a hned ze waau to je dost huste... a paci sa mi to. tak nechapem preco kazdy len kritizuje Very Happy Len skoda ze uz je asi naprd, kedze je wipe a stranka uz stratila svoju funkcnost tak ako aj toto forum ( teoreticky)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





NOVÁ STRÁNKA GUILDY Empty
OdoslaťPredmet: Re: NOVÁ STRÁNKA GUILDY   NOVÁ STRÁNKA GUILDY Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
NOVÁ STRÁNKA GUILDY
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: General-
Prejdi na: